Valamit nem értesz? Kérdezz és kitesszük!

Nap mint nap rengeteg e-mail érkezik a postafiókomba.
Sokan kérdezik, hogy ez miért van, miért nincs számla, mit jelent ez…

 

Gondoltam kiteszek ide egy postot, hogy akinek gondja van,

egész nyugodtan küldhet e-mail-t továbbra is, viszont mostantól

kiteszem ide, így ha nem is tudnám a választ, akkor hátha tud
esetleg más segíteni, pl. tapasztalatból.

Tehát ha kérdésed van, vagy nem értesz valamit,
dobj egy mail-t a mefi88 kukac kinaikutyuk pont hu címre.

8 hozzászólás a “Valamit nem értesz? Kérdezz és kitesszük!” cikkhez

  1. Herczi 2012.05.15

    Srácok melyik oldal szállít a leggyorsabban, dealextreme, focal, tmart, tiny?

    Válasz
    • Én a DX és a TinyDeal sebességét tudom csak összehasonlítani. A DX általában igen lassú (akár 1-2 hónap), míg a TinyDeal néha piszok gyorsan is tud küldeni (nekem átlag 3-4 hét, de volt már itt az oldalon akinek 1 hét alatt is leküldték a cuccát)

      Válasz
      • Herczi 2012.05.17

        Köszi a választ. ja DX lassabb az csak olyan kontroll kérdésnek volt a felsorolásban Én focal-ról rendeltem még, az is 3-4 hét alatt szállít, csak most valamiért visszamondták az egyik rendelésem, lehet bepróbálom tinyt akkor.

        Válasz
    • gatish 2012.05.18

      DX-ről rendeltem múlt hónapban, 28.-án. 9.-én adták fel a csomagod, és ma jött meg. 11 nap volt mire összeszedték a cuccot, és 9 nap mire megjött. Szerintem ez elég gyors. Volt olyan, hogy 2 hónap után jött meg a rendelésem. Viszont tegnap rendeltem a tinydealről azt ma feladták. Kíváncsi vagyok, hogy mikorra fog megérkezni.

      Válasz
  2. Janny86 2012.04.27

    Sziasztok!

    Tinydeal-re és Dealextreme-re honnan lehet kupon kódokat szerezni? Nem nagy kedvezmények vannak így, pl.: 6%, de sok kicsi sokra megy…

    Köszi

    Válasz
  3. Peti 2012.04.25

    Szia!

    Nem a vám, hanem a könyvelés miatt kell a számla, elszámoltatnám a cégemmel. goodluckbuy.com -on adnak szép PDF számlát, amit csak nyomtatni kell. Ilyen itt nincs ? Nem paypal-al fizettem, és a céges kifizetés miatt nem is lenne annyira egyszerű. Van külön invoice -menüpont, az senkinek nem működik dx-en ?

    Köszi

    Válasz
  4. Peti 2012.04.23

    Sziasztok!

    Bárki, bármilyen korábbi rendelésének számláját meg tudja nézni a dealextreme-en?
    Én rendeltem, és nem találok sehol ilyen opciót. ha valakinek sikerül az írja le legyen olyan kedves, hogy merre találom.
    Köszi

    Válasz
    • Hali!

      Számlát én nem látok , de az össze megrendelésem látszik egészen 2008-ig visszamenőleg.
      Ha vám miatt kell a számla, akkor a paypal számlát is elfogadják. Sőt! azt még jobban, mivel azzal történt a tranzakació.

      Válasz

Szólj hozzá!